Nuorten alueyhteyshenkilöt

Nuorten alueyhteyshenkilöihin voit ottaa yhteyttä vaikkapa jos kaipaat tietoa oman alueesi tapahtumista, tai saat hyviä idiksiä toiminnasta jota haluaisit olla järjestämässä.

Pääkaupunkiseutu:

Eevi Hannonen: eevi.m.hannonen@gmail.com, 044 3523800

Riikka Korolainen: riikka.korolainen@gmail.com, 046 8128097

Häme / Varsinais-Suomi / Satakunta / Pirkanmaa:

Laura Kantola: 1laura.kantola@gmail.com, 045 1101237

Riina Hintsala: rinou.hintsala@gmail.com, 040 1959861

Pohjois-Savo:

Eino Rissanen: eino.rissanen@outlook.com, 045 1665520

Emmi Pietikäinen: emmy.omaposti@gmail.com, 045 2302223

Keski-Suomi:

Otto Nuorva, Jyväskylä, 0400 355883, ottonuorva@outlook.com

Eevi Mantela: eevus-ka@hotmail.com, 044 2778123

Etelä-Pohjanmaa:

Fiina-Alisa Maunumaa, Nurmo, 040-4128105 , famaunumaa@gmail.com

Elli Kitinoja: kitinoja.elli@gmail.com, 045 2093444

Keski-Pohjanmaa:

Petteri Mönkkönen: peeter.monkkonen@gmail.com, 0442755499

Ninna Rättyä: ninnaa.rattyaa@gmail.com, 0440427084

Pohjois-Pohjanmaa / Kainuu / Lappi:

Aaron Löfgren: alofgren01@gmail.com, 040 4845418

Anni Alatalo, anni.jaali@gmail.com, 0443443089

 

Alueyhteyshenkilöiden matkalaskukaavake löytyy täältä