Nuorten yhteyshenkilöt (AYH:t)

Nuorten alueyhteyshenkilöihin voit ottaa yhteyttä vaikkapa jos kaipaat tietoa oman alueesi tapahtumista, tai saat hyviä idiksiä toiminnasta jota haluaisit olla järjestämässä. Someyhteyshenkilöille voit lähettää ideoita ja matskuja Nuori Yty -tilien päivityksiä varten.
Nuorten someyhteyshenkilöt:
Emmi Satuli Emmi Satuli 0440519004 emmi.satuli@gmail.com
Lassi Pekkarinen 0443208760 lassi.pekkarinen@gmail.com
Maria Myyryläinen, Helsinki, 045-3506551, maria.myyrylainen@gmail.com
Nuori yty- lehden toimitussihteeri: Iida Tukeva, Hyvinkää, 045-1062813, iida.tukeva@gmail.com

 

Nuorten alueyhteyshenkilöt:
Pääkaupunkiseutu:
Iiro Horttana 044 3453344 iiro.horttana@gmail.com
Niila Ikola 044 9882626 niila.ikola@gmail.com
Fiia Nurmi 0442204095 nurmifiia@gmail.com
Santeri Sammalkivi, 0442408764 santeri.sammalkivi@gmail.com
Häme / Varsinais-Suomi / Satakunta / Pirkanmaa:
Essi Aerikkala 0458486175 essi.aerikkala@gmail.com
Aleksi Peltosaari 0404807580 aleksi.peltosaari@gmail.com
Anniina Salokannel 0405180747 anniina.salokannel@gmail.com
Etelä-Savo:
Mikael Laasanen 0458542650 mikaelaasanen@gmail.com
Annika Laasanen 0400388078 laasanenannika@gmail.com
Pohjois-Savo:
Siiri Keinänen, 0453297682 siiri.alisa.keinanen@gmail.com
Lassi Pekkarinen 0443208760 lassi.pekkarinen@gmail.com
Emmi Satuli 0440519004 emmi.satuli@gmail.com
Keski-Pohjanmaa:
Saana Isokääntä 0409302212 saana.isokaanta@icloud.com
Leo Sippola 0451802930 cryclic@gmail.com
Etelä-Pohjanmaa:
Anni-Maria Alkava 0442831794 annimaria.alkava@gmail.com
Karoliina Kattelus 0442016654 kkaroliinakattelus@gmail.com
Antti Laajalahti 0442778468 antti@laajalahti.fi
Keski-Suomi:
Iida-Maija Bucht 0440592006 iidamaija.bucht@gmail.com
Venla Mäntylä 0458841881 venlamantyla0@gmail.com
Pohjois-Suomi:
Ilo Aalto 0451613336 iirisaa05@gmail.com
Hertta Inkala 0458931747 hertta.inkala@gmail.com
Alueyhteyshenkilöiden matkalaskukaavake löytyy täältä
Instagram did not return a 200.

Seuraa!