Nuorten alueyhteyshenkilöt

Nuorten alueyhteyshenkilöihin voit ottaa yhteyttä vaikkapa jos kaipaat tietoa oman alueesi tapahtumista, tai saat hyviä idiksiä toiminnasta jota haluaisit olla järjestämässä.

Pääkaupunkiseutu:

Iida Tukeva, Hyvinkää, 045 1062813, iida.tukeva@gmail.com

Miro Partanen, Helsinki, 045 6789115, miro.partanen11@gmail.com

Häme / Varsinais-Suomi / Satakunta / Pirkanmaa:

Touko Seppä, Kaarina, 040 8091359, touko2002seppa@gmail.com

Okko Urama, Tampere, 045 6349520, okko.urama@gmail.com

Pohjois-Savo:

Eino Rissanen: eino.rissanen@outlook.com, 045 1665520

Emmi Pietikäinen: emmy.omaposti@gmail.com, 045 2302223

Keski-Suomi:

Otto Nuorva, Jyväskylä, 0400 355883, ottonuorva@outlook.com

Venla Lahtinen, 045 2673656, venla1.lahtinen@gmail.com

Etelä-Pohjanmaa:

Peppi Ignatius, Seinäjoki, 045 2744602, peppi.Ignatius@saunalahti.fi

Kalle Hautala, Vaasa, 044 2199661, kalle_1_@hotmail.com

Keski-Pohjanmaa:

Meeri Annala, Kokkola, 040 1648999, meeri.annala@gmail.com

Ninna Rättyä: ninnaa.rattyaa@gmail.com, 0440427084

Pohjois-Pohjanmaa / Kainuu / Lappi:

Lauri Alatalo, Oulu, +35840 1874963, lauri.jaali@gmail.com

Santtu Viirret, Oulu, +35844 3534709, SBXpelaa@gmail.com

 

Alueyhteyshenkilöiden matkalaskukaavake löytyy täältä